Stypendia dla studentów I roku

Studenci I roku Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu moga otrzymac stypendia socjalne oraz dodatkowe stypendia ufundowane przez stowarzyszenie "Przyjaciele Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu".

Wywiad z dr Tomaszen Spiżewskim na temat stypendiów

Zarząd Stowarzyszenia „Przyjaciele Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu” podjął decyzję o utworzeniu Funduszu Stypendialnego dla studentów I roku Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Jego celem jest finansowanie i promowanie osób wyróżniających się w nauce, ze szczególnym uwzględnieniem tych, którym warunki materialne utrudniają lub uniemożliwiają podjęcie studiów na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Szczegóły na stronie Stowarzyszenia:

dr hab. Tomasz Kleiber