Praca dla Pracownika produkcji szkółkarskiej w przedsiębiorstwie szkółkarskim

logo szkolki kornickie

POLSKA AKADEMIA NAUK

ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY W KÓRNIKU

62-035 Kórnik, ul. Średzka 20

tel. (061) 817-01-55; www.szkolkikornickie.pl

Przedsiębiorstwo ogrodnicze z wieloletnią tradycją poszukuje na stanowisko

Pracownika produkcji szkółkarskiej

Zakres obowiązków:

- Prace związane z produkcją i pielęgnacją różnych gatunków roślin

Od kandydata oczekujemy:

- Wykształcenie ogrodnicze lub pokrewne,

- Umiejętność rozpoznawania gatunków i odmian roślin ogrodniczych,

- Znajomość rodzajów podłoża, nawozów, środków ochrony roślin, ich zastosowania i wpływu na rośliny i środowisko,

- Umiejętność obsługi prostych maszyn i narzędzi ogrodniczych,

- Dobrej organizacji pracy własnej;

- Odpowiedzialność, zaangażowanie i samodzielność

- Prawo jazdy kat. B, T

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

aktualnosci

Najbliższe terminy

Brak wydarzeń

Prace malarskie studentów AK III ROK

Zaliczenie z Technik Graficznych

Targi pracy 2018

Vw logoWOAK1