OFERTA PRACY: TECHNIK OBSŁUGI URZĄDZEŃ SZKLARNIOWYCH

Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zatrudni pracownika na stanowisko: technik obsługi urządzeń szklarniowych.

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z obsługą szklarni
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki z obszaru nauk technicznych i biologicznych
  •  Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość Windows 7/8/10

Zadania:

  • Dbanie o stan techniczny i sprawność urządzeń znajdujących się na wyposażeniu szklarni
  • Obsługa komputerowego systemu sterowania i kontroli klimatu szklarni doświadczalnej WCZT
  • Obsługa komór fitotronowych

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej instytucji
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

oferta-pracy-pracownik-szklarni.pdf

Źródło informacji

aktualnosci

Najbliższe terminy

Brak wydarzeń

Prace malarskie studentów AK III ROK

Zaliczenie z Technik Graficznych

Targi pracy 2018

Vw logoWOAK1